Mluvíte „americky“? / Do you speak „American“?

V úterý 6.3.2018 na naši školu zavítali studenti křesťanské americké univerzity Moody Bible Institute, která se nachází v Chicagu, Illinois. Skupina tvořená osmi studenty a jedním profesorem byla doprovázená bývalým studentem této univerzity, který žije v Ostravě společně se svou ženou.

Se studenty jsme hráli různé hry, které prohlubovaly naše schopnosti vyjadřovat se v angličtině. Po vzájemném představení a první hře jsme se rozdělili do menších skupinek, ve kterých probíhala konverzace. Ke konci programu jsme byli všichni pozváni na Fusion summer camp a English camp, jejichž organizaci zajišťuje již zmíněný bývalý student univerzity žijící v Ostravě.

Studentům se návštěva velmi líbila a byla hodnocena kladně. Jak na studentech naší školy, tak na studentech americké univerzity bylo vidět, že si vzájemnou konverzaci velmi užívají a dokázali by se společně bavit celé hodiny o nejrůznějších tématech.

Daniel Hoferek, student 3. A

 

Do you speak „American“?

On Tuesday, March 6, 2018, our grammar school was visited by a group of American students who study at Christian university Moody Bible Institute, located in Chicago, Illinois. The group consisted of eight students and their professor, and was accompanied by a former student of this univerity, who lives in Ostrava with his wife now.

We played many games, which helped us with expressing in English. After introduction and the first game, we were divided into small groups. Students in each group were talking about different topics or other games were played. At the end of the lesson, we were all invited to Fusion summer camp and English camp, whose organisation is ensured by the already mentioned former student who lives in Ostrava.

We, as students, really loved the programme and were happy to use our English skills in action.  We could see happy faces and enjoyment on both sides - students of our school and students from America, which showed that we could talk together about different topics for hours.

Daniel Hoferek, student 3. A

 


 Další fotografie na GOOGLE+

Novinky


18. 07. 2018 | Po škole
Workshop v Janáčkově filharmonií


10. 07. 2018 | Po škole
Žlutý tým EDUCAnetu se dostal na bednu :)


07. 07. 2018 | Novinky
„Zkušenosti s prací a studiem v zahraničí"


30. 06. 2018 | Novinky
EDUCAnet pomáhal na dobročinné akci


29. 06. 2018 | Po škole
Výlet 3. A do Beskyd


21. 06. 2018 | Po škole
Bitva O pohár Ostravské univerzity se blíží !


08. 06. 2018 | Po škole
Vyhráli jsme celostátní soutěž LEGIE


28. 05. 2018 | Novinky
MATURITA 2018


07. 05. 2018 | Novinky
Der Turm


05. 05. 2018 | Po škole
Osudové osmičky - dějepisná konference


Novinky »