Maturity 2023

24.5.2023

Úspěšné ukončení složením maturitní zkoušky je důležitým milníkem pro každého studenta nejen na Gymnáziu EDUCAnet Ostrava, a letos tomu nebylo jinak. Od 22. do 24. května se na škole konaly ústní části maturit, které představovaly vyvrcholení celého zkouškového procesu.

Jedním z nezapomenutelných prvků letošních maturit byla přítomnost pejska Nera, který působil jako morální opora pro maturanty. Nero se stal nedílnou součástí školy a jeho přítomnost pomáhala studentům zvládnout nervozitu a udržet pozitivní myšlení během zkoušek. Jeho mazlivé přivítání po náročných rozhovorech s komisí bylo pro mnohé maturanty příjemným zpestřením.

Navzdory náročnosti ústní i státní části maturitních zkoušek probíhaly tyto v uvolněné atmosféře a úspěšně je vykonali všichni studenti maturitního ročníku. Zúročili tak svou píli, přirozený talent i schopnosti, ale také vysokou kvalitu vzdělávání a nadstandardní podporu ze strany pedagogů v průběhu celého studia na našem gymnáziu.

Nyní se absolventi již mohou naplno věnovat tomu, na čem skutečně záleží a k čemu se celé 4 roky připravovali…vybrat si jednu z univerzit, na které byli přijati, a pokračovat v dalším vzělávání na vysněné „výšce“. Za Gymnázium EDUCAnet Ostrava všem absolventům blahopřejeme a přejeme mnoho štěstí i úspěchů na další cestě jejich studijního a profesního života.

←  Archiv