Přijímačky nanečisto banner - 1
SMARTMODERNFRIENDLY

Přijímačky nanečisto

Cvičné testy mi velice pomohly a více přiblížily věci, na kterých jsem pak mohla lépe zapracovat 🙂

absolventka přijímaček nanečisto EDUCAnet, dotazník spokojenosti

Nabízíme cvičné testy k jednotné přijímací zkoušce

Přijímačky nanečisto probíhají formou cvičných testů JPZ za stejných podmínek, jako u ostrých přijímacích zkoušek na střední školy, včetně práce se záznamovým archem. Uchazeči o studium proto mají možnost prověřit nejen své znalosti, ale také svou strategii při práci s úlohami v omezeném čase a zvládání případné stresové zátěže v atmosféře skutečného testu JPZ.

Testy budou následně vyhodnoceny našimi vyučujícími a absolventi obdrží přehledné výsledky simulovaného přijímacího testu. Získají tak jedinečnou možnost odhalit včas mezery ve znalostech nebo slabé stránky a lépe se připravit na skutečný přijímací test.

PŘÍNOS PŘIJÍMAČEK NANEČISTO EDUCANET

Každý rok prosíme absolventy našich cvičných přijímacích testů o vyplnění dotazníku spokojenosti. Jak jim naše přijímačky nanečisto pomohly?

Poskytnutá zpětná vazba:

80% účastníků jsme pomohli odhalit mezery v přípravě na JPZ.

50% z nich považovalo objevené nedostatky za vážné a mohli na nich díky nám ještě pracovat.

100% účastníků NAŠEHO PŘÍPRAVNÉHO KURZU je přesvědčeno, že k uspokojivému výsledku u cvičného testu jim přípravný kurz pomohl.

Zdroj: Dotazníky spokojenosti k přijímačkám nanečisto

TERMÍNY

20.02.2024

26.03.2024

Cvičné testy se budou konat vždy v budově Gymnázia EDUCAnet Ostrava na adrese Mjr. Nováka 1455/34, Ostrava-Hrabůvka. Čas konání bude přihlášeným účastníkům včas upřesněn.

CENA

500 Kč

1 termín cvičných testů JPZ z ČJL a MAT

ZDARMA

1 termín dle vlastního výběru pro ůčastníky PŘÍPRAVNÉHO KURZU EDUCAnet. Další termíny pouze 200 Kč.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Pokud máte zájem o absolvování našich cvičných testů JPZ, stáhněte si a elektronicky vyplňte níže uvedený formuláře v PDF (možno také vytisknout, vyplnit a doručit na naše gymnázium). Formulář zašlete na adresu marketa.urbanova@educanet.cz .

Vyhledávání

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.