Den otevřených dveří 15.11.2022

15.11.2022

Jako každý školní rok, i letos se na Gymnáziu EDUCAnet Ostrava konal den otevřených dveří, určený nejen pro zájemce o studium a jejich rodiče. Pro návštěvníky byl připraven bohatý program spojený s ukázkami výuky, ale také možnost sednout si a pohovořit s vedením školy v příjemném prostředí našeho studentského Relax clubu. Návštěvníky, jako obvykle, školou provázeli samotní studenti.

A co vše mohli návštěvníci zažít? Samozřejmě ukázky naši moderní výuky s LCD tabulemi a laptopy, mohli si vyzkoušet nejrůznější výukové aplikace (např. 3D modely v aplikaci CORINTH, Google Earth či práci s výzkumnými senzory Vernier…), k vyzkoušení pro zájemce byla také virtuální realita a výuka jazyků pomocí tohoto nástroje. Příjemným zpestřením byl jistě také náš školní pejsek Nero, který se staral nejen o srdečné vítání návštěvníků, ale mnohdy se připojil k nim a nadšeně je provázel školou s našimi studenty 🙂 Fotografickou dokumentaci celé akce pak zajistila velmi nadaná mladá fotografka z řad našich studentů – Natálie Dřízgová ze třídy 2.B.

Všem návštěvníkům moc děkujeme za rozhodnutí strávit toto listopadové odpoledne s námi a pevně věříme, že se jim u nás libilo. Pokud jste náš listopadový den otevřených dveří nestihli, nezoufejte! Budete mít možnost podívat se k nám také 05.01.2023, případně si neváhejte domluvit individuální návštěvu školy.