REFERENCE rodičů a studentů banner - 1
WE CREATE A SCHOOL

REFERENCE rodičů a studentů

Reakce rodičů na okamžité zavedení INTERAKTIVNÍ VÝUKY pro všechny studenty školy, vzhledem k vyhlášení dočasného zrušení docházky do školy v souvislosti s šířením COVID-19.

24.3.2020

Dobrý den,
už druhý týden pozoruji výuku dcery v nové situaci a musím konstatovat, že to vaše škola zvládá opravdu na výbornou. Mohu to srovnat se synem, který je v pátém ročníku na Gymnáziu Petra Bezruče v Místku a jejich výuka daleko zaostává za vaší školou. Dostávají úkoly nonstop na různých místech, je to nepřehledné a učitelé se vůbec neobtěžují s nějakým vysvětlováním a přípravou alespoň nějakého podkladu. Úkoly zadávají, kdy se jim to hodí a v rozsahu, který by nikdy v hodinách s žáky nedokázali probrat…Co mám ohlasy od rodičů z jiných škol, všichni si stěžují , já mohu jen chválit:).
Chci tímto poděkovat za přístup všech vyučujících a jejich přípravu a poctivost ve výuce, dceru škola baví a je spokojená.

Pěkný den 🙂  Barbora Š.

29.6.2020

Dobrý den, paní ředitelko,
ještě bych Vám chtěla poděkovat, jak jste v téhle složité situaci rychle zareagovali. Jak jste rychle v podstatě z ničeho vybudovali online školu, nikdo neměl dostatek času na přípravu, byli jste do tohoto problému hozeni rovnýma nohama a zvládli jste ho na jedničku !!! Málokterá škola měla online výuku – již následující den !!! Moc děkuji za čas, který jste téhle přípravě věnovali – bylo to něco navíc a skvěle jste se tohoto úkolu zhostili moc Vám za vše děkujeme – jste perfektní !

Krásné léto ve zdraví prožité, Šárka B.

15.3.2020

Vážená paní ředitelko,
velmi oceňuji Váš přístup a hlavně rychlou reakci na nenadálou zkoušku naší země, potažmo našeho školství. Věřte mi, že vím o čem mluvím, jelikož sama učím a sleduju, jak se k celé věci staví jiné školy. Nebudu se dlouze rozepisovat. Moc Vám děkuju za to, jakým způsobem Vaše gymnázium zvládá tento problém. Jelikož můj syn bude za pár týdnů maturovat, je to pro mě jako rodiče maturanta, opravdu znepokojivá situace. Pevně věřím, že tak, jak zvládáte výuku bez zbytečných prodlev, tak připravíte i naše maturanty k letošní zkoušce dospělosti.

S přáním pevného zdraví Vám, Vašim blízkým a celému sboru, Pavlína .K.

27.1.2021

Dobrý den, paní Bačová,
úvodem bych Vám chtěla poděkovat za Vaši skvělou práci, kterou v této obtížné situaci pro naše děti, vaše studenty děláte. Jsem moc ráda, že studenty nenecháváte napospas jejich „disciplíně“. Z informací, které jsem obdržela z jiných středních škol, je zcela na studentovi, zdali se k výuce připojí nebo ne?! Jedná velká katastrofa.
Je moudré, že máte studenty pod kontrolou a vynechání hodiny je třeba doložit omluvenkou.
Děkuji Vám za to, že pokračujete v běžném režimu, jako by byla klasická docházka do školy a učíte je, že i v nestandartní době platí obvyklé zvyklosti a povinnosti.
Ještě jednou Vám i Vašim kolegům děkuji za skvělou práci.

S pozdravem, Carmen S.

28.01.2021

Dobrý den, paní ředitelko,
tímto bych Vám velice ráda poděkovala za sebe i za dceru z 1.A. Chci poděkovat nejen za vyřešení známek z předmětu INT, ale celkově za skvělý přístup, komunikaci a za bezproblémový průběh prvního pololetí.
Opět musím napsat, že jsem šťastná, že jsme zvolili pro dceru právě Vaši školu EDUCAnet, ze školy jsme nadšení a maximálně spokojení a to je hlavně díky Vám a celému týmu EDUCAnet.
Takže ještě jednou velké díky. Přeji Vám hodně štěstí a pevné nervy v dalším pololetí.

S přáním krásného dne Lada M.

1.4.2020

Dobrý den paní ředitelko,
děkujeme za nové infornace. Ale hlavně bych vám chtěla poděkovat za to, jak jste perfektně a rychle zareagovala na vyučování online pro studenty. Dcera se vysloveně těší každý den na výuku… i pro ně je to něco nového zajímavého. Takže klobouk dolů, jak se staráte, aby vše bylo perfekní… moc a moc děkujeme.

Jen samé pěkné a klidné dny plné zdraví celému týmu Vaši školy přeje Šárka B.

1.7.2020

Dobrý den, paní Bačová,
ráda bych vám všem úplně obyčejně poděkovala za uplynulý školní rok. Když vyprávím, jak jste zvládli druhé pololetí, jak jste studenty nenechali na pokoji a udržovali je v kondici, jak nebyl neřešitelný problém technika k výuce, evidentně investovaný čas navíc vás všech, moc lidí mi to nevěří. Když se mě ptají, v čem je teda ten obrovský rozdíl, proč je Matěj doma „ve škole“ spokojený i po několika měsících, vzpomněla jsem si na jednu jeho větu. Když jsem se při vypisování přihlášky ptala, proč zrovna tahle škola, o které jsem nikdy neslyšela, na základě čeho si vás vybral a nehodlal o tom moc diskutovat, řekl mi rozhodným hlasem „protože mají plán“. Nechápala jsem to, věděla jsem jenom, že jste u nich byli na náboru. Nezbylo mi, než mu věřit. A vyplatilo se to, už vím, co je to mít plán. Nemít strach z nového a přenášet na studenty klid, rychle reagovat, dokázat je nadchnout pro něco nového, udržet je celou dobu v zápřahu a hlavně šířit optimismus, i když tipuju, že jste těžkými chvílemi určitě prošli. A věřím, že i pro ně je to obrovská zkušenost a budete vzorem. Budou vědět, že problémy se řeší, nepomůže o nich jenom mluvit.

Takže – děkuji. Lenka M.

10.11.2020

Dobrý den pani třídní,
reaguji na Váš mail, který jste poslala včera a zároveň se na Vás obracím, jako na třídní vyučující mojí dcery (1.A).
Přiznám se, že jsem se na třídní schůzky těšila, protože jsem Vás a některé vyučující chtěla poznat osobně, bohužel současná situace tomu nepřeje. Já osobně žádné konkrétní dotazy na Vás a ani na ostatní vyučující nemám. Všechny potřebné informace jste poslala, popř. jsou veškeré informace na webu, nebo mi je dcera sděluje. Studenti i my (rodiče) jsme velmi dobře informování, za což Vám velmi děkuji.
Výuka na dálku je velmi náročná pro studenty, ale hlavně pro vyučující, kteří se musí na tuto nestandartní a náročnou výuku připravit. Myslím si, že zatím to zvládá celá škola EDUCAnet výborně, jsme moc rádi, že jsme si nakonec tuto školu pro dceru vybrali. Se školou jsme já i můj manžel velmi spokojeni a i dcera je moc ráda, že u Vás může studovat.

Hezký den přeje Lada M.

13.3.2020

Dobrý den paní ředitelko,

děkujeme za Vaši pohotovou reakci na danou situaci. Jste bezvadní!! Daniela se bude určitě svědomitě připravovat a zúčastňovat výuky. Přejeme všem, ať tohle bez újmy ve zdraví přežijeme.

S pozdravem Kateřina G.15.10.2020

Dobrý den paní ředitelko,
musím moc pochválit on- line výuku. Když jsem minulý týden měla odpolední tak jsem část některých vyučovacích hodin poslouchala z vedlejšího pokoje a moc se mi styl výuky líbil, nejenom monotónní výklad, ale aktivní komunikace se studenty, která je udržuje „ve střehu“. Výuka je velmi efektivní a učivo velmi srozumitelně vysvětleno. Takže naše obrovské díky patří Vám a všem Vašim vyučujícím za realizaci tohoto stylu výuky a nadšení pro samotnou výuku.  Andrea L.

12.3.2020

Dobrý den paní ředitelko,
velmi oceňuji řešení výuky online formou, vzhledem k mě pracovní neschopnosti jsem měla možnost být chvilku přítomna (než mě Šimi vyhodil :-), bylo to perfektní !

Hezky den Ivana K.13.3.2020

Dobrý den paní Bačová.
Chtěli bychom vám touto cestou moc poděkovat za rychlé a operativní řešení téhle situace. Znovu jsme se utvrdili v tom že Educanet byla výborná volba.

Přejeme hezký den. Tomáš M.

13.3.2020

Dobré ráno, paní ředitelko,
tímto bychom se rádi přidali s díky a respektem k Vaši práci i přístupu k současné situaci.

S přáním všeho dobrého, Dagmar D.17.3.2020

Dobrý den paní ředitelko, To se Vám opravdu povedlo 🙂

Děkujeme! Čestmír. K.

Názory studentů


Gymnázium EDUCAnet Ostrava, správná volba?

Gymnázium EDUCAnet je střední škola s rozšířenou výukou jazyků a informačních technologií. Právě proto jsem si tuto školu zvolila. Jsem zde třetím měsícem a mé nadšení z této střední školy je obrovské. Hlavní důvod, proč se zde cítím dobře, ovlivňuje prostředí, ve kterém se každý den pohybuji. Působí na mě velmi příjemně a přátelsky. Co se týče prostorů školy, tak jsem také spokojená. Na škole můžete najít relax club, ve kterém se nachází pohodlné pohovky, kuchyňka, praktické automaty s kávou, jídlem, … je to skvělé prostředí pro povídání si s přáteli a také na studování. Učitelé jsou zde velmi milí a ochotní. Nemají problém vám s čímkoliv pomoct, vysvětlit učivo, které vám není zcela jasné, … to já jsem třeba takový přístup na základní škole u všech učitelů neměla. Proto má u mě EDUCAnet plusové body oproti základní škole. Toto gymnázium je podle mého názoru skvělá volba pro výběr střední školy a já jsem moc ráda, že zde můžu spokojeně studovat.

Lucie, 1.A 2019


Educanet,co mi tato škola dává?

Na této škole se mi líbí vlídný přístup všech zaměstnanců. Atmosféra je zde velmi přátelská.Vždy se dá na všem s kýmkoli dohodnout. Jelikož mám v plánu po této škole začít s medicínou,jsem ráda za naučné hodiny biologie.Taktéž jsem spokojená s hodinami cizích jazyků,které jsou v této době potřebné.Tato škola mi vyhovuje ve všech ohledech.

Tereza, 1.A 2019


EDUCAnet – Co mi tato škola dává?

Tuto školu jsem si vybral kvůli toho, že je to malá, soukromá škola a chodil jsem zde na přípravné kurzy, které mě krásně připravily na přijímací zkoušky. Škola je velice příjemná a je tu skvělý kolektiv, který mě krásně akceptoval. Příjemní učitelé, kteří se snaží vyhovět všem vstříc a pomáhají, když je někdo pomalejší, anebo někdo něco nechápe. Nevidím žádné zápory na této škole.

Adam, 1.A, 2019

Naše návštěva EDUCAnetu Ostrava

Těchto pět týdnů patřilo mezi největší úspěchy v našich životech. Spolupráce s chytrými a talentovanými mladými lidmi pro nás byla skvělou zkušeností na celý život. Ze začátku jsme se bály, že si na naši přítomnost místní studenti nezvyknou, ale strach nás rychle přešel ve chvíli, kdy jsme zjistily, že jsou všichni ochotní pomoct tak, jako jsme pomáhaly my jim. Všichni studenti byli ochotní se zapojit do diskuze a zlepšovat svou angličtinu. V tomto věku se rozvíjí jejich osobnost a je důležité, aby měli zdravé sebevědomí. Od vyučujících se nám dostalo neuvěřitelné podpory, za kterou jsme neskutečně vděčné. Spolupracovat s Víťou a Alešem byl zážitek sám o sobě a také důležitý krok v naši budoucí kariéře. Díky jejich laskavosti spojené s příjemnou atmosférou školy jsme se cítily jako doma.
Zkrátka a dobře nemáme dostatek slov, abychom popsaly, jak nádherná byla naše výprava do České republiky.
Jovana a Sandra Savić, studentky Bělehradské univerzity, 17.4.2017

Vyhledávání

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.