Zapojení ICT technika do výuky na SŠ banner - 1
WE CREATE A SCHOOL

Zapojení ICT technika do výuky na SŠ

Cílem této aktivity je umožnit školám působení ICT technika ve výuce všeobecných i odborných předmětů, eliminovat technické problémy a zvýšit plynulost výuky a zároveň snížit obavy pedagogických pracovníků z práce s digitálními technologiemi.

Tisková zprava projektu

Ve výuce všeobecných i odborných předmětů se zapojili ICT technici firmy Amethyst.cz, s.r.o., kteří se spolu s vyučujicími, studentům pomohli eliminovat technické problémy např. při instalaci ovladačů na nový multifunkční kopírovací stroj, poskytli podporu při konfiguraci WiFi sítě ve třídách nebo budou v dalších hodinách studentům představovat mobilní aplikaci, díky které jim bude umožněno, tisknout ve škole i z mobilu. Technik připraví výukovou hodinu s vyučujícím a absolvuje výuku v připraveném rozsahu.