Mezinárodní jazykové certifikáty banner - 1

Mezinárodní jazykové certifikáty

Certifikáty FCE a CAE

…k certifikátu FCE nebo CAE v rámci studia

Všichni studenti Gymnázia EDUCANET Ostrava mají možnost získat mezinárodní jazykové certifikáty FCE a CAE přímo ve škole a v rámci studia. Tato možnost a příprava na certifikát se týká všech studentů, nikoliv pouze vybraných skupin, speciálních kroužků/seminářů apod. Příprava i samotná zkouška k získání certifikátu na našem gymnáziu jsou ZDARMA.

Příprava na získání jazykových certifikátů – běžná výuka

Příprava na získání certifikátů FCE a CAE probíhá přímo v rámci BĚŽNÉ VÝUKY JAZYKŮ se všemi studenty. Výuka jazyků na Gymnáziu EDUCANET Ostrava je natolik kvalitní, že odpovídá požadavkům na získání certifikátu.

Se studenty, kteří již získali nižší úrověň jazykového certifikátu (např. již na základní škole, popř. v rámci mimoškolní aktivity), probíhá opět v rámci běžné výuky individualizovaná příprava na vyšší úroveň certifikátu.

Pro studenty Gymnázia EDUCANET Ostrava je tedy příprava i získání certifikátu při řádném studiu naprostou samozřejmostí.

Zkoušky a získání jazykového certifikátu

Zkoušky pro získání jazykového certifikátu probíhají přímo na Gymnáziu EDUCANET Ostrava a studenti tedy nemusí nikam jezdit a hledat poskytovatele těchto zkoušek.

Konkrétní termíny zkoušek jsou stanovovány každý školní rok a studenti jsou včas informování vyučujícími jazyků.