Individuální návštěva školy banner - 1
WE CREATE A SCHOOL

Individuální návštěva školy

Zájemcům z řad uchazečů a jejich rodičů i základním školám nabízíme možnost domluvy individuální návštěvy našeho gymnázia, abychom se mohli naplno věnovat pouze Vám. Návštěvu je možné domluvit v kterýkoliv pracovní den, přičemž se budeme snažit maximálně přizpůsobit Vašim časovým možnostem (můžete přijít i v odpoledních hodinách).

Individuální návštěva – uchazeči a rodiče

Pro domluvu setkání můžete využít náš kontaktní formulář (viz. níže), případně můžete kdykoliv volat/psát na uvedený kontakt. Samozřejmostí je rozhovor s představením školy a zodpovězením všech dotazů, ukázky koncepce výuky, výukové techniky i nástrojů, v dopoledních hodinách také možnost nahlédnutí do vyučovací hodiny dle vlastního výběru.

Jak na to?

Pokud Vás možnost individuální návštěvy našeho gymnázia zaujala, můžete si ji nejjednodušeji domluvit jedním z následujících způsobů:

Erik Bača (PR Manager):

Telefon: +420 603 276 265
E-mail: erik.baca@educanet.cz

Skupinová návštěva – základní škola

Na základě kladných ohlasů z předchozích let i letos organizujeme návštěvy tříd/skupin žáků základních škol s učiteli (např. v rámci hodin vyhrazených volbě SŠ/povolání). Pro Vás i Vaše žáky připravíme prohlídku prostor školy, setkání s vedením školy i učiteli, ukázky výukové techniky, krátký zábavně-naučný program.

Jste učitelem, výchovným nebo kariérním poradcem a máte zájem o možnost návštěvy našeho gymnázia se svými žáky? Neváhejte se s námi spojit pomocí níže uvedených kontaktů:

Erik Bača (PR Manager):

Telefon: +420 603 276 265
E-mail: erik.baca@educanet.cz

Vyhledávání

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky použití.