Renarkon

25.2.2020

V pátek dne 21.2. jsme se zúčastnili s 3.A přednášky o drogové závislosti. Nejprve jsme se s paní Kačkou seznámili a pověděli si, co si představíme pod pojmem droga. Každému z nás bylo přiděleno slovo a měli jsme říct, co se mu vybaví. Poté jsme se rozdělili do skupin, kde jsme rozebírali plusy a mínusy užívání drog.¨Zástupce skupiny prezentoval názory, na kterých
se skupinka shodla. Na závěr jsme si mohli vyzkoušet, jaké to je být v kůži lehce opilého a drogově závislého člověka. Dostali jsme brýle, které nás uvedly do této situace. Tato přednáška byla velmi zajímavá a určitě si každý z nás odnesl nějaké poznatky.

Kateřina Pustková a Kristýna Ranochová, studentky 2.A

Zadejte titulek

Bannery musí mít stejnou velikost. Nahrajte fotky, tahem myší nahoru a dolů měníte pořadí, v jakém se zobrazí.Nahrát

SEO title preview:

ostrava.educanet.cz › cs › renarkonRenarkon – EDUCAnet OstravaUrl preview:Meta description preview:Please provide a meta description by editing the snippet below. If you don’t, Google will try to find a relevant part of your post to show in the search results.

Přidat nové uživatelské pole:

NázevHodnota
Vytvořit nové uživatelské pole

Uživatelská pole mohou být použita k přidávání dodatečných informací, které pak můžete použít v šabloně (anglicky). Disable CryptX for this post/page ObrázekVložte obrázek pro vytvoření vizuálního prvku.Alt text (alternativní text)

Alternativní text popisuje obrázek pro uživatele, kteří jej nevidí. Přidejte krátký popis s klíčovými informacemi.Velikost obrázku

Rozměry obrázkuŠířkaVýškaOdkazovat naHledejte blok

Kateřina Pustková a Kristýna Ranochová, studentky 2.A