Sportovní kurz

24.6.2022

Ve dnech 7.- 9. června 2022 se studenti 1. ročníků za doprovodu třídních učitelek Moniky Musilové a Lucie Homolové a dozoru Adama Korbela zúčastnili Sportovního kurzu.

Den 1
První den nás čekaly slibované rafty v Háji ve Slezsku na řece Odře s instruktory. Následně byl studentům připraven program v tamější restauraci Kamenec, kde jsme opékali a hráli volejbal. Ubytovali jsme se v kempu v Ludvíkově.

Den 2
Velitelka výletu, paní učitelka Homolová, nás všechny zavedla na autobus, kterým jsme se dopravili do Karlovy Studánky, kde nás paní učitelka Musilová seznámila s prostředím. Putovali jsme odvážně a odhodlaně přes všechny nástrahy stezky Bílé Opavy. Naobědvali jsme se na chatě Barborka a rozdělili se na dva tábory. První skupina pokračovala po obědě na samotný vrchol Pradědu a druhá mířila dolů. Byli jsme převezeni místním MHD zpátky do kempu a začala pořádná opékačka.

Den 3
Vyvrcholení sportovního kurzu bylo nedaleké skalní město, kde jsme se kochali výtvory matky přírody. Sportovní kurz jsme si velice užili!

Petra Golcová, Alexandra Koláčková a Linda Grycová, studentky 1.A

https://youtube.com/shorts/rwdYKgXM_2g?feature=share