Vystoupení našich učitelů na webinářích Corinth 3D

24.10.2022

Koncem října 2022 uspořádala společnost Corinth, která stojí za vývojem špičkové výukové aplikace využívající 3D modely, sérii webinářů pro učitele škol, které začínají s používáním Corinthu ve výuce, případně ji využívají jen krátce.

Poněvadž na Gymnáziu EDUCAnet Ostrava používáme tuto aplikaci již několik let a úspěšně jsme ji jako výukovou pomůcku implementovali do každodenní výuky přírodních věd, obdrželi jsme od společnosti Corinth nabídku k vystoupení našich vyučujících na těchto webinářích. Cílem bylo nejen představení novinek v aplikaci, ale také předat posluchačům cenné rady, tipy, zkušenosti z dlouholetého používání a poskytnout inspiraci k využití 3D modelů ve výuce.

Své zkušenosti kolegům z ostatních škol předala paní zástupkyně Mgr. Natália Adamusová, jako nejzkušenější uživatelka aplikace na našem gymnáziu, paní učitelka Mgr. Simona Beerová s ukázkami výuky fyziky a astronomie, nakonec také Erik Bača jako ICT admin Corinthu na našem gymnáziu, který se podělil o zkušenosti s novým rozhraním pro administraci licencí, na jehož beta-testingu se naše gymnázium rovněž podílí.

Společnosti Corinth moc děkujeme za pozvání i možnost předat naše zkušenosti kolegům z jiných škol, budeme se někdy těšit opět na viděnou.

Corinth3D